Позашлюбна донька колишнього короля Бельгії Альберта II відсудила титул принцеси

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
Позашлюбна донька колишнього короля Бельгії Альберта II відсудила титул принцеси

Mark Renders / Getty Images

Апеляційний суд Брюсселя дав право позашлюбній дочці колишнього короля Бельгії Альберта II — художниці Дельфіні Боель носити титул принцеси. Про це повідомляє бельгійське видання VRT.

Боель також дозволили носити прізвище свого батька Альберта Саксен-Кобург-Гота, а також суд дав їй право на почесне звернення «Ваша королівська високість».

Також ЗМІ зазначає, що тепер її діти — Жозефіна та Оскар — теж отримають титули принца і принцеси. Дельфіна, за даними журналістів, може претендувати на восьму частину спадщини екскороля.

«Перемога в суді ніколи не замінить батьківської любові, але вона дає почуття справедливості», — прокоментував рішення суду адвокат Дельфіни.

Видання зазначає, що це рішення — кульмінація процесу, який тягнувся роками. Але Альберт ІІ ще має право оскаржити рішення у суді. На початку цього року ДНК-тест підтвердив, що Дельфіна — біологічна донька колишнього короля.

  • Чутки про те, що в короля була позашлюбна дитина, вперше зʼявилися ще в 1999 році, після чого спалахнув скандал, а бельгійські ЗМІ почали публікувати безліч версій. У 2005 році Боель вперше заявила, що вона — дочка короля Альберта. Її мати, баронеса Сібілль де Селіс Лонгшамс, стверджувала, що в них із королем були стосунки між 1966 та 1984 роками, коли Альберт був ще принцом.
  • Після зречення престолу монархом у 2013 році у ЗМІ зʼявилася інформація, що дохід Альберта на рік становив близько €1 млн. Незабаром після цього Боель подала позов про визнання батьківства.