Telegram випустив оновлення — з’явилися фільтри пошуку, а в каналах можна коментувати публікації

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:

Videvo

Месенджер Telegram запустив для своїх користувачів фільтри для пошуку, можливість залишати коментарі до публікацій у каналах, а також анонімно адмініструвати групи.

Про це повідомляється у блозі компанії.

Після оновлення програми до версії 7.1 користувачі зможуть шукати повідомлення з потрібними типами вкладень — «Медіа», «Посилання», «Файли». У пошуку можна вводити запити на кшталт «14 серпня» або «вчора».

«Усі фільтри можна комбінувати — наприклад, шукати всі повідомлення зі словом «човен» і посиланням, надіслані в березні 2016 року», — зазначили в компанії.

До того ж під кожною публікацією у Telegram-каналах, якщо до них прив’язана група для обговорень, з’явиться нова кнопка для переходу до коментарів. Вони показуються окремо, але їх можна побачити й через групу.

Якщо користувача немає серед учасників групи, привʼязаної до каналу, він отримуватиме сповіщення про відповіді на свої коментарі через спеціальний чат.

Ще одним нововведенням є можливість адміністраторів у групах стати анонімними — їх буде приховано зі списку учасників. У цьому випадку їхні повідомлення в чаті будуть публікуватися від імені групи, як це відбувається в каналах.

Окрім цього, у додатку для Android з’явилися нові плавні анімації, коли користувач викликає або ховає клавіатуру, а також перемикає між денною та нічною темами. Також додано нові оповіщення, що виринатимуть, зокрема, під час видалення повідомлень, зміни налаштувань сповіщень для чату і збереження мультимедіа.

У групових чатах можна буде подивитися збільшену фотографію учасника, затиснувши пальцем її мініатюру.

До того ж для користувачів з кількома обліковими записами в одному додатку ввели функцію швидкого перегляду інших списків чатів.

Не забули в Telegram і про нові анімовані емодзі: