Британська служба порятунку тестує реактивні ранці для парамедиків

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Британська служба порятунку успішно протестувала реактивні ранці для парамедиків, які допоможуть простіше і швидше добиратися до постраждалих у важкодоступній місцевості.

Про це повідомляє служба швидкої медичної допомоги Great North Air Ambulance Service (GNAAS).

Для своїх завдань служба вибрала ранці Gravity Jet від компанії Gravity Industries Річарда Браунінга. Система являє собою блок з ранцем і двома ручними мініреактивними двигунами. Три двигуни розташовані в блоці з ранцем.

Тестували систему в долині Великий Лангдейл. Браунінг, який виконував політ, зміг перетнути обраний відрізок долини за 90 секунд. Пішки цю ж дистанцію він би зміг подолати за 25 хвилин.

Директор GNAAS Енді Моусон сказав, що погано уявляв, як буде працювати технологія у реальному житті, але після випробувань заявив, що захоплений.

«Ми думаємо, що ця технологія може дозволити нашій команді добиратися до пацієнтів набагато швидше, ніж будь-коли раніше. У багатьох випадках це полегшить страждання пацієнта і врятує життя», — сказав він.

  • Військово-повітряні сили США залучили до навчань експериментальних роботів-собак від компанії Ghost Robotics. Патрульних Q-UGV використовували як розвідників. Їхні завдання: прочісувати небезпечні зони, виявляти ворога або заміновані ділянки, після чого позначати сектор дії для бойових груп військових.
  • Збройні сили Великої Британії створюють роботизований взвод. Для цього командування замовило чотири вантажні роботизовані машини Mission Master-Cargo.