Україна розгромно програла Іспанії у другому турі Ліги націй УЄФА

Олег Панфілович

Пресслужба Української асоціації футболу

Збірна України з футболу зазнала поразки у другому матчі елітного дивізіону Ліги націй УЄФА проти національної команди Іспанії.

Гра відбувалася у Мадриді.

У ворота українців забивали Рамос (2-а хвилина, з пенальті; 28-а хвилина), Фаті (32-а хвилина) та Торрес (84-а хвилина).

У паралельному матчі цього квартету збірні Швейцарії та Німеччини зіграли унічию — 1:1. Таким чином, після другого туру групу очолила Іспанія, яка має у своєму активі 4 очки. Україна йде другою, з 3 очками. Третя — Німеччина, у якої 2 очки. Замикає четвірку збірна Швейцарії з 1 заліковим балом.

Наступна гра збірної України відбудеться 10 жовтня у Києві. На НСК «Олімпійський» українці прийматимуть збірну Німеччини.

• У першому турі Ліги націй збірна України з рахунком 2:1 перемогла збірну Швейцарії.
  • У середині липня Українська асоціація футболу представила нову форму збірної України, яка складається з домашнього та виїзного комплектів.