У командувача ВМС ЗСУ Неїжпапи виявили коронавірус

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
У командувача ВМС ЗСУ Неїжпапи виявили коронавірус

Alexey Neizhpapa / Facebook

У командувача Військово-морських сил ЗСУ Олексія Неїжпапи виявили коронавірус. Про це «Бабелю» повідомили два незалежних один від одного джерела.

За інформацію співрозмовника, 14 серпня у штабі провели нараду за участі Неїжпапи. Після неї 23 співробітники штабу пішли на самоізоляцію.

Сам Олексій Неїжпапа відмовився «Бабелю» коментувати цю інформацію.

Хто такий Неїжпапа?

Новий командувач ВМС народився в 1975 році у Севастополі. У 1997-му закінчив місцевий військово-морський інститут, у 2008 році — Севастопольський військово-морський інститут (оперативно-тактичний рівень) і Національний університет оборони у 2015-му.

У 2015—2019 роках був заступником командувача ВМС з бойової підготовки — начальником управління бойової підготовки командування ВМС.

Із квітня 2020 року Олексій Неїжпапа обіймав посаду заступника командувача ВМС. Брав участь в антитерористичній операції на сході України.

  • Наприкінці травня «Бабель» повідомляв, що головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак вирішив змінити командувача ВМС і призначити замість Воронченка його заступника з бойової підготовки — контрадмірала Олексія Неїжпапу.