Британські медики припускають, що в Англії коронавірус був у близько 6% населення. Це випливає з нового дослідження. Близько 100 тисяч людей протестували на антитіла і виявили, що близько 6% з них були інфікованими, отже, поширюючи цю вибірку на все населення, можна говорити про 3,4 мільйона інфікованих.
Про це повідомляє Reuters.
У Великій Британії зафіксовано 313,7 тисячі випадків коронавірусу, з них 270,9 тисячі — в Англії. Тобто коронавірусом інфікувалися 0,5% від усіх англійців. Нове дослідження говорить про 6%, які заразилися коронавірусом до кінця червня.
У Лондоні антитіла до коронавірусу виявили у 13% населення. При цьому серед етнічних меншин людей з антитілами до коронавірусу було вдвічі, а подекуди й втричі більше, ніж серед англійців.
Раніше прем’єр-міністр Борис Джонсон заявляв, що тести на антитіла можуть змінити боротьбу з пандемією, проте вчені говорять, що вони надто ненадійні для індивідуального тестування. І хоча ці тести добре працюють для масових досліджень, вони ще не є гарантованим підтвердженням імунітету.
Дослідники вважають, що через неповне розуміння природи коронавірусу ще не можна однозначно стверджувати, що навіть підтверджена наявність антитіл є запорукою імунітету до інфекції. Таким чином, використання цих тестів для дослідження лише дає більш чітке розуміння масштабу поширення вірусу і того, які групи населення ризикують більше.
- Наразі Велика Британія посідає 12 місце серед інших країн світу за рівнем поширення коронавірусу. За весь час пандемії від ускладнень інфекції померли понад 40 тисяч людей.
- Велика Британія відклала ослаблення карантину через нові випадки коронавірусу. Із 1 серпня роботу мали відновити більшість місць відпочинку, включно з боулінгами, ковзанками та казино.
- Уряд Великої Британії в рамках боротьби з коронавірусом починає кампанію, яка допоможе людям схуднути, бути активними та краще харчуватися під час пандемії.
- Британець зайшов у кілька пабів, поки чекав результати тесту на коронавірус. У підсумку їх закрили.
- На тлі коронавірусу у Великій Британії набув популярності конспірологічний інтернет-рух QAnon.