FlixBus запустив два нові міжнародні рейси з України

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Один із найбільших автобусних лоукост-перевізників FlixBus запустив два нові міжнародні рейси з України: Київ — Краків — Прага та Київ — Вільнюс. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу компанії.

Лінія Київ — Вільнюс відправляється щодня з Києва о 19:20 і прибуває до аеропорту Вільнюса о 08:40, а потім на автовокзал о 09:05.

Із Вільнюсу відправлення о 21:30, далі заїзд до аеропорту литовської столиці, прибуття до Києва о 11:50 наступного дня. Перевізником виступає литовська компанія Ollex. Маршрут лінії: Київ — Чернігів — Вільнюс.

Рейс Київ — Прага відправляється з Києва чотири рази на тиждень о 17:00, о 07:30 прибуває до Кракова і о 16:30 до Праги. Назад автобус відправляється пʼять разів на тиждень о 20:00 із Праги, із прибуттям до Києва о 19:30 наступного дня.

Маршрут лінії: Київ — Житомир — Рівне — Львів — Краків — Катовіце — Оломоуц — Брно — Прага. Автобусним партнером FlixBus на цій лінії став український перевізник TransTempo.

  • На початку липня найбільший європейський автобусний лоукост-перевізник FlixBus запустив перші три внутрішні рейси в Україні.
  • FlixBus у грудні 2019 року назвав перший український маршрут, на якому працюватимуть автобуси компанії, — з Одеси до Пльзеня (Чехія).