«Вітав з якимось днем антисистеми, але ставився до нас добре». Звільнені заручники розповіли про поведінку Кривоша

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
«Вітав з якимось днем антисистеми, але ставився до нас добре». Звільнені заручники розповіли про поведінку Кривоша

Сніжана Хромець / Артем Марков / «Бабель»

Стан 13 звільнених заручників, яких утримував в автобусі у Луцьку терорист Максим Кривош, — задовільний, ніхто до лікарні не звертався. Про це розповіли у поліції Волинської області, повідомляє BBC Україна.

Кривош утримував заручників протягом 12 годин. Серед них були люди різного віку — від 15-річного хлопця до літньої жінки.

За словами заручників, Кривош постійно вітав усіх з якимось «днем антисистеми», але їм не погрожував і «ставився добре», але потрібно було «спокійно поводитися».

«Добре до нас ставилися, нічого не скажу. В туалет він нам пропонував у відро, а на вулицю не відпускав», — розповіла звільнена заручниця Наталя Боса «Першому каналу соціальних новин».

«Тільки спокійно вести себе, щоб ніяких зайвих рухів. Все добре», — розповіла інша звільнена заручниця Руслана.

Водій захопленого автобуса Олександр Гунчик розповів, що Кривош позабирав у людей телефони, але поводився спокійно. «Можна сказати, що спокійний був. Я читаю, що він такий терорист. Давав людям поговорити, не то що якісь вимоги ставив. Води давав, таблеточку жінці дав, бо їй було недобре», — розповів водій в коментарі виданню «Буг».