«Хотіли психологічно подавити». У МВС пояснили, чому штурм автобуса в Луцьку почався після затримання терориста

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
«Хотіли психологічно подавити». У МВС пояснили, чому штурм автобуса в Луцьку почався після затримання терориста

Суспільне Волинь

Правоохоронці в Луцьку почали штурмувати пустий автобус після того, як терориста затримали, а заручників звільнили, адже хотіли психологічно подавити волю злочинця. Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів в ефірі «Сніданку з 1+1».

Він пояснив, що силовики не знали, чи збирався Максим Кривош підірвати гранату та чи була у нього під одягом інша зброя, «яка диванним експертам не була видна на відстані».

«Саме тому було прийнято рішення психологічно подавити волю злочинця пострілами, шумовими ефектами, щоб він не зробив нічого поганого», — зазначив Геращенко.

Соцмережами шириться відео, на якому видно, що затримання терориста та звільнення заручників сталося до штурму автобусу. На відео видно, як Кривош виходить з автобуса й чекає, поки його затримають. Потім до нього підходять силовики й забирають його. У цей час до автобусу підʼїжджає БТР і чутно вибух світлошумової гранати.

  • Уранці 21 липня о 09:35 у Луцьку чоловік захопив автобус із 13 людьми. Він вимагав від міністрів визнати, що вони терористи, а від президента — сказати на камеру: «Фільм «Земляни» 2005 року дивитися всім».
  • О 21:00 Зеленський виконав вимогу зловмисника і записав відеозвернення. «Фільм «Земляни» 2005 року. Дивитися усім», — сказав президент.
  • Заручників відпустили о 21:43. Поліція одразу ж затримала терориста.
  • Поліція висунула Максиму Кривошу звинувачення в тероризмі та незаконному зберіганні зброї.