У Києві відбулася акція на підтримку підозрюваних у вбивстві журналіста Шеремета

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

У Києві відбулася акція під назвою «200 днів брехні» на підтримку підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета — Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

Про це пише «Укрінформ».

В акції взяли участь понад тисячу людей. Спочатку вони зібралися у столичному парку імені Шевченка, а згодом рушили до Офісу президента.

Метою заходу, за словами організаторів, було привернення уваги до відсутності доказів провини підозрюваних та фальсифікації матеріалів справи.

  • 22 травня стало відомо, що поліція закінчила досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Шеремета за підозрою музиканту Андрію Антоненку, лікарці Юлії Кузьменко і військовій медсестрі Яні Дугарь.
  • Раніше стало відомо, що фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета змінили підозри. Андрій Антоненко тепер є не організатором убивства, а виконавцем за попередньою змовою. Юлія Кузьменко також є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.
  • У провадженні тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом із Антоненком, але не натискала на спусковий пристрій: раніше в підозрі йшлося, що вона і закладала вибухівку, і натискала на спусковий пристрій.