У Нацполіції заявили, що вже готові передавати справу Шеремета до суду

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

У Національній поліції заявили, що готові передавати справу про вбивство журналіста Павла Шеремета до суду, тільки-но сторона захисту ознайомиться із її матеріалами.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

«42 дні пройшло з моменту завершення досудового розслідування у провадженні за фактом вбивства Павла Шеремета і відкриття матеріалів підозрюваним та їхніх захисникам. Початок розгляду цієї резонансної справи тепер залежить виключно від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами», — йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що не будуть обмежувати підозрюваних та їхніх адвокатів у часі для ознайомлення з матеріалами справи.

  • 22 травня стало відомо, що поліція закінчила досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Шеремета за підозрою музиканту Андрію Антоненку, лікарці Юлії Кузьменко і військовій медсестрі Яні Дугарь.
  • Раніше стало відомо, що фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета змінили підозри. Андрій Антоненко тепер є не організатором убивства, а виконавцем за попередньою змовою. Юлія Кузьменко також є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.
  • У провадженні тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом з Антоненком, але не натискала на спусковий пристрій: раніше в підозрі йшлося, що вона і закладала вибухівку, і натискала на спусковий пристрій.