Кабмін звільнив чотирьох заступників глави Міносвіти. Зі Шкарлетом залишилися Мандзій і Давиденко

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
Кабмін звільнив чотирьох заступників глави Міносвіти. Зі Шкарлетом залишилися Мандзій і Давиденко

Сніжана Хромець / Артем Марков / «Бабель»

Кабінет міністрів звільнив чотирьох заступників міністра освіти і науки. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 1 липня.

Про це повідомив преставник уряду у Верховній Раді Василь Мокан, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Кабмін звільнив першого заступника міністра освіти Юрія Полюховича, а також заступників міністра — Максима Ярмистого, Єгора Стадного та Петра Коржевського.

У міністерстві з новим виконувачем обовʼязків міністра Сергієм Шкарлетом залишаються два заступники — Світлана Давиденко і колишня в. о. глави Міносвіти Любомира Мандзій.

Хто такий Шкарлет?

Випускник Київського політехнічного інституту. У 2010 році став наймолодшим в Україні ректором, очоливши Чернігівський національний технологічний університет. У тому ж році Шкарлета обрали до Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. Після обрання він заявляв в інтервʼю, що є прихильником Партії регіонів ще з 2004 року.

Незважаючи на це, після Революції гідності він балотувався на місцевих виборах 2015 року до Чернігівської облради вже від «Блоку Петра Порошенка», але цього разу обраний не був.

25 червня його все ж призначили главою Міносвіти — поки виконуючим обовʼязки. Більшість депутатів у Верховній Раді не підтримували кандидатуру Шкарлета. Тому Кабмін вирішив його призначити в обхід голосування в Раді — тимчасово виконуючим обовʼязки.

  • 25 червня заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний подав у відставку через призначення Шкарлета.