«Рада без Ляшка — як село без церкви». Лідер РПЛ заявив, що балотуватиметься на окрузі загиблого нардепа Давиденка

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

УНІАН фото

Очільник Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що балотуватиметься на виборах до парламенту на 208 окрузі, де переміг загиблий нардеп Валерій Давиденко.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

Він розповів, що мав непрості стосунки із Давиденком, однак він був «потужним депутатом» і багато чого зробив для Чернігівської області. Також Ляшко нагадав, що 2012 року переміг на цьому окрузі з «феноменальним успіхом».

«Це був один з найкращих результатів в Україні. Після цього на цьому окрузі мої виборці двічі обирали Давиденка… У нас там дуже потужна підтримка, і за мене голосували на президентських і на парламентських виборах, тому ми цей округ нікому не віддамо… Я піду на цей округ і виграю вибори», — заявив Ляшко.

На думку політика, усі люди хочуть, щоб «Ляшко був у парламенті».

«Тому що Рада без Ляшка — як село без церкви», — підкреслив він.

  • 23 травня у Києві знайшли мертвим депутата Верховної Ради Валерія Давиденка (депутатська група «Довіра). Його з вогнепальним пораненням голови знайшли близько 17:30 у приміщенні офісу, у Шевченківському районі столиці. На місці виявили пістолет.
  • За словами заступника очільника МВС Антона Геращенка, правоохоронці розглядають версію вбивства, самогубства або інсценування самогубства.
  • Валерій Давиденко був мажоритарником, 2019 року він переміг на 208 окрузі у Чернігівській області. За законом, ЦВК має призначити повторні вибори на окрузі.