Вбивство Шеремета: Апеляційний суд залишив Антоненка під арештом

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Київський апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка (Riffmaster).

Про це повідомляється на сторінці Київського апеляційного суду у Facebook.

Колегія суддів розглянула апеляцію і залишила у силі рішення Печерського районного суду Києва, який 3 квітня продовжив арешт Антоненка до 1 червня. Тоді прокуратура просила продовжити міру запобіжного заходу, говорячи про ризики втечі, тиску на свідків і спотворення речових доказів. Також прокурор заявив про проведення додаткових слідчих дій, щоб отримати результати близько 20 експертиз.

Адвокати заявили, що оскаржать продовження заходу. Вони знову нагадали, що результати експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка, оскільки зріст чоловіка на відео, який закладав вибухівку, 170 см, а Антоненко вищий на 10 см.

  • 30 березня Офіс генерального прокурора на прохання слідчих продовжив терміни досудового розслідування у справі про вбивство Шеремета до 12 червня. Слідчі заявили про необхідність завершити ще близько 20 експертиз і провести додаткові слідчі дії.
  • За версією слідства, Антоненко фігурує в розслідуванні як організатор, Юлія Кузьменко у супроводі Антоненка закладала вибухівку під авто, а Яна Дугарь фотографувала камери спостереження напередодні вбивства.
  • Ключовим доказом слідства є експертиза ходи. Затримані заперечують свою причетність до вбивства і стверджують, що не схожі на вбивць, зафіксованих на камерах.
  • 1 та 2 квітня Печерський районний суд Києва продовжив термін запобіжного заходу Кузьменко і Дугарь.