Мінцифри запускає конкурс ІТ-проєктів HackCorona. Призовий фонд — 4 мільйони гривень

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Міністерство цифрової трансформації запускає національний конкурс IT-проєктів та ідей для полегшення життя людей і бізнесу під час пандемії коронавірусу — HackCorona in Ukraine. Призовий фонд — 4 млн грн. Про це повідомив міністр Михайло Федоров у Telegram.

Кращі проєкти будуть реалізовані або отримають фінансову підтримку. У відомстві підкреслюють, що це можуть бути як абсолютно нові ідеї, так і вдосконалені наявні рішення.

Проєкти можна подати за такими напрямами:

  • Електронні сервіси, що протидіють поширенню епідемії
  • Соціальні, освітні, адміністративні чи інші публічні адмінпослуги для громадян
  • Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину
  • Сервіси, спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш вразливих груп населення в умовах карантину.

Заявки приймають до 6 квітня на сайті HackCorona, а вже 9 квітня журі обере переможців.

Обирати кращі проєкти будуть Олег Гороховський (співзасновник Мonobank), Ярослав Ажнюк (CEO Petcube), Андрій Федорів (засновник Fedoriv agency), Олександр Борняков (заступник міністра цифрової трансформації), Віктор Лях (президент «Фонду Східна Європа»), Ілона Постемська (Посольство Швейцарії в Україні), Дафіна Ґерчева (представниця ПРООН в Україні).

Ініціативу підтримала програма EGAP, яку фінансує швейцарська агенція з розвитку та співробітництва і реалізують «Фонд Східна Європа», Innovabridge і Програма розвитку ООН (ПРООН).

Більше подробиць про конкурс тут.