Спілка українців у Португалії: У Лісабоні через дії інспекторів міграційної служби загинув заробітчанин з України

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха повідомив, що в аеропорту Лісабону інспектори міграційної служби побили і залишили в наручниках громадянина України. У чоловіка стався напад епілепсії, і він помер. Про це Садоха написав на своїй сторінці у Facebook.

Українець приїхав до Португалії у пошуках роботи. За словами Садохи, в аеропорту Лісабону чоловіку відмовили у в’їзді до Португалії з незрозумілих причин.

«Після його вимог пояснити ситуацію йому надягнули наручники та проти нього була застосована фізична сила. У такому стані (наручниках) його залишили одного в кімнаті, де з ним стався приступ епілепсії, унаслідок чого наступила смерть», — розповів Садоха.

За його словами, інспекторам міграційної служби Португалії загрожує до 25 років позбавлення волі за вбивство українця.

На португальському телебаченні tvi24 вийшов сюжет про загибель українця. У ньому повідомляють, що інспектори намагалися приховати факт смерті українця.

Посольство України в Португалії відреагувало на інформацію, викладену в сюжеті, та негайно звернулося до Міністерства закордонних справ Португалії з «вербальною нотою з проханням сприяти проведенню об’єктивного, безстороннього, неупередженого, незалежного та справедливого розслідування зазначеної справи».