«Ідіоти». Аваков відповів на закиди своїх критиків про його диктаторський стиль керівництва

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав тих, хто критикує його за диктаторський стиль керівництва, «ідіотами», і каже, що є одним з найбільш досвідчених членів уряду. Про це він розповів в інтерв’ю «Бабелю».

«Тим, хто так думає і роздмухує цю тему, можу сказати одне — ідіоти!» — відповів Аваков на питання про те, коли він влаштує державний переворот та усуне Зеленського.

«Я буду щасливий займатися тим, що мені подобається, а не обслуговувати товаришів, які чогось бояться, а потім просять: «Ось зараз врятуйте нас». Давайте радіти, що у країні є компетентні люди. За ці якості я поважаю своїх співробітників. Але дехто думає інакше, каже: «О, с*ка, статтю написав — напевно, хоче бути президентом». Ні, я просто виконую свою роботу так, як повинен це робити. Я один з найбільш досвідчених членів уряду, тому можу, хочу і буду висловлюватися на будь-яку тему», — каже міністр.

При цьому, Аваков наголошує, що в Україні президент і прем’єр-міністр виконують свої функції, тому радить не боятися перевороту.

«Президент у нас виконує свою функцію, і у нас хороший президент. І премʼєр-міністр теж не дурень, а працьовита, адекватна людина. Тому не бійтеся перевороту. Якщо переворот буде, ми його подолаємо на користь українського народу», — відповів глава МВС.