Мережа АТБ запроваджує на період карантину «пріоритетну годину» для пенсіонерів

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

З 24 березня мережа продуктових магазинів АТБ вводить на час карантину «пріоритетну годину» для обслуговування пенсіонерів і людей похилого віку. Про це «Бабелю» повідомили у пресслужбі АТБ.

Пріоритетна година — щоденно з 09:00—10:00 до кінця карантину.

«Ми запроваджуємо пріоритетну годину, аби люди похилого віку та пенсіонери могли більш безпечно закупитись. Це не означає, що в інші години їх не будуть обслуговувати або не впускатимуть інших людей. Просто з 9 до 10 ранку обслуговування пенсіонерів буде в пріоритеті. Наприклад, на касі», — пояснили в АТБ.

У деяких містах мережа продуктових магазинів АТБ поступово запроваджує обмеження щодо кількості людей в магазині: від 10 до 15 осіб, всі інші — чекають у черзі біля магазину. У «пріоритетну годину» в магазини впускатимуть спочатку пенсіонерів.

У мережі магазинів зазначили, що на дверях кожного магазину висітиме оголошення про таку годину, але також просять українців передавати цю інформацію своїм рідним і знайомим похилого віку.

  • Мережа АТБ на час карантину ввела обмеження на продаж товару в одні руки: пиво, вода та напої в кількості до 12 шт. в одні руки, а весь інший товар — до 5 шт. або 5 кг.