Через коронавірус Pornhub надав італійцям безкоштовний доступ до преміум-підписки

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Сервіс Pornhub оголосив, що жителям Італії відкритий безкоштовний доступ до преміум-підписки до 3 квітня. Про це Pornhub повідомив у себе в Instagram-stories.

«Аби підтримати вас протягом наступних тижнів удома, Італія також отримає безкоштовний доступ до Pornhub Premium протягом місяця», — йдеться у повідомленні.

Pornhub / Instagram

Також сайт збирається жертвувати частину доходів з платформи Modelhub для допомоги Італії на час спалаху коронавірусу.

Згідно з даними карти поширення COVID-19 від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, в Італії за добу виявили 2313 нових хворих, 196 осіб померли. Всього в Італії захворіло 12 462 людини — це другий показник після Китаю.

  • Спалах інфекції COVID-19, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, розпочався наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. Згодом коронавірус почав стрімко поширюватися країнами Азії і до кінця січня дійшов до США та Євросоюзу. Окрім КНР, основні осередки спалаху наразі в Італії, Ірані, Південній Кореї, Франції, Іспанії, Німеччині та США. Загалом у світі заражені 126 136 людини, з яких 68 219 одужали. Зафіксованих смертей — 4 630.
  • 11 березня Всесвітня організація охорони здоровʼя оголосила пандемію коронавірусу COVID-19, а в Україні ввели тритижневий карантин.
  • В Італії через коронавірус закрили усі магазини.