В Італії через коронавірус закривають усі магазини. Кількість хворих перевищила 12 тисяч

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Влада Італії через поширення коронавірусу прийняла рішення закрити всі магазини (окрім продуктових і аптек), а також бари, ресторани, салони краси тощо.

Про це у зверненні заявив премʼєр-міністр Джузеппе Конте, пише Corriere della Sera.

Згідно з указом, вся комерційна діяльність буде припинена. Ресторани і бари зможуть працювати лише на доставку. Підприємства і фабрики можуть продовжувати роботу тільки у разі, якщо вони вживають заходів безпеки для запобігання зараженню.

Громадський транспорт, поштові відділення та банки продовжать свою роботу.

Згідно з даними карти поширення COVID-19 від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, в Італії за добу виявили 2313 нових хворих, при цьому 196 осіб померли. Всього в Італії захворіло 12 462 людини — це другий показник після Китаю.

  • Спалах інфекції COVID-19, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, розпочався наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. Згодом коронавірус почав стрімко поширюватися країнами Азії і до кінця січня дійшов до США та Євросоюзу. Окрім КНР, основні осередки спалаху наразі в Італії, Ірані, Південній Кореї, Франції, Іспанії, Німеччині та США. Загалом у світі заражені 126 136 людини, з яких 68 219 одужали. Зафіксованих смертей — 4 630.
  • 11 березня Всесвітня організація охорони здоровʼя оголосила пандемію коронавірусу COVID-19, а в Україні ввели тритижневий карантин.