Зеленський звільнив Чернишова з посади очільника Київської ОДА

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Чернишова з посади голови Київської обласної державної адміністрації. Про це йдеться у відповідному указі.

«Звільнити Чернишова Олексія Михайловича з посади голови Київської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою», — йдеться в указі.

Іншим указом Зеленський призначив тимчасово виконувати обовʼязки голови Київської ОДА Василя Володіна. «Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації на Володіна Василя Геннадійовича», — йдеться в указі.

Хто такий Володін?

Василь Володін від 20 грудня був призначений заступником голови Київської ОДА.

У 2010 році Володін був заступником гендиректора держпідприємства «Державна інвестиційна компанія». У 2011-му — заступником голови спостережної ради публічного акціонерного товариства «Український банк реконструкції та розвитку». З 2012 по 2019 роки обіймав посаду директора департаменту правового забезпечення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

До призначення на посаду заступника голови Київської облдержадміністрації був виконувачем обов’язків генерального директора держпідприємства «Електронмаш».