Убивство Шеремета: суд залишив підозрюваного Антоненка під арештом

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Київський апеляційний суд залишив під арештом підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка (Riffmaster).

Рішення судді зустріли криками «Ганьба». Суд залишив Антоненка під вартою до 8 лютого 2020 року.

Прокурор, вимагаючи залишити Антоненка під арештом, серед ризиків назвав можливість тиску на свідків та експертів, оскільки він проживав «біля місця злочину». Також прокурор додав, що Антоненко може підтримувати звʼязок зі ще одним підозрюваним у справі — Владиславом Грищенком, який «вміє робити вибухівку».

Адвокат Станіслав Кулик просив звільнити Антоненка, аргументуючи це тим, що в доказових матеріалах його підзахисний не фігурує. «Немає жодних підстав застосовувати до пана Антоненка запобіжний захід. Він не збирається ховатися, він просто хоче бути з родиною під час свят», — сказав Кулик і додав, що звинувачення Антоненка в расизмі безглузді, оскільки при обшуці в нього не знайшли доказів, а Шеремет «не був представником іншої раси».

Перед цим, за даними ЗМІ, біля будівлі суду перебували десятки військових автомобілів, на території суду — близько 100 осіб у повній екіпіровці, які перевіряли учасників засідання. Також через великий ажіотаж суддя обмежив кількість місць до 35, тому до зали потрапили лише найближчі родичі, деякі журналісти та ті, хто бере на поруки.