Україна виборола на Дефлімпійських іграх 11 медалей і стала другою за кількістю нагород

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

Збірна України посіла третє місце на медальному заліку на зимових Дефлімпійських іграх-2019. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Всього українці здобули 11 медалей, з яких 4 золоті, 4 срібні та 3 бронзові. Серед усіх країн-учасниць спортивних випробувань для глухонімих Україна посіла друге місце за кількістю медалей, лідером стала Росія.

Призерів привітав президент Володимир Зеленський, написавши звернення до чемпіонів у своєму Facebook-акаунті.

«Ці досягнення дефлімпійців демонструють світу наш непереможний дух, а головне — надихають кожного українця ніколи не здаватись та долати будь-які труднощі. Дякую кожному чемпіону та призеру!» — заявив Зеленський.

Також раніше, 12 грудня, Олена Зеленська звернулася до спортсменів, які представляють Україну на змаганнях, двома мовами — українською та жестовою.