Соцмережа Facebook вперше позначила фейковий пост на вимогу влади Сінгапуру

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

Соціальна мережа Facebook вперше позначила публікацію опозиційного видання States Times Review позначкою «недостовірна інформація» після вимоги Міністерства інформаційної політики Сінгапуру.

Про це повідомляється на сайті відомства.

«Згідно із законодавством, Facebook повідомляє, що уряд Сінгапуру називає дану публікацію фальшивою. У Facebook і деяких інших інтернет-платформ виникли технічні проблеми щодо негайного виконання вимог уряду країни, але всі вони зобовʼязалися співпрацювати з владою», — зазначено в повідомленні міністерства.

Так, соцмережа вимагала від States Times Review внести правки в статтю, де розповідалося про те, що політик Бред Бойєр перебуває під слідством і заарештований. Поліція спростувала цю інформацію.

Зазначимо, що 2 жовтня в Сінгапурі набув чинності закон про боротьбу з фальшивою інформацією. За словами міністра внутрішніх справ Касівісванатана Шанмугама, завдяки закону уряд країни зможе контролювати поширювану в інтернеті неправдиву інформацію, яка може нанести серйозної шкоди Сінгапуру. Порушення передбачає штраф у розмірі 1 млн сінгапурських доларів ($738 тис.) або увʼязнення на термін до 10 років.