Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО Кривоноса з двох посад

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

Президент Володимир Зеленський своїм указом № 869/2019 звільнив заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса з посади виконувача обовʼязків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави. Також Зеленський вивів Кривоноса зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

«Звільнити С. Кривоноса від виконання обовʼязків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави», — написано в указі.

Зазначається, що рішення набуло чинності в момент його публікації.

Кадрові рішення Кривонос пояснив у Facebook «небажанням певних посадовців реалізовувати програму з підвищення обороноздатності України «П’ять кроків».

  • 8 листопада Кривоніс заявив, що секретар РНБО Олексій Данилов «не бачить його у своїй команді». Тому заступник секретаря звернувся до Зеленського з проханням врегулювати це питання.
  • Петро Порошенко 9 квітня призначив заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Сергія Кривоноса головою Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.