У Сумах суддю спіймали на хабарі. Він ховав гроші в банці з-під горошку

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
У Сумах суддю спіймали на хабарі. Він ховав гроші в банці з-під горошку

Пресслужба НАБУ

У Сумах детективи НАБУ спіймали суддю Зарічного районного суду, якого підозрюють в отриманні $2 тис. хабара. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Суддя вимагав неправомірну вигоду у громадянина за винесення рішення про непритягнення його до адміністративної відповідальності. Як видно на фотографіях, опублікованих на сайті НАБУ, суддя переховував кошти у банці з-під зеленого горошку.

Як повідомляє місцеве видання Sumy.Today, йдеться про суддю Зарічного районного суду Сум Миколу Шершака. Зараз у його кабінеті тривають слідчі дії. Вирішуються питання про повідомлення судді про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а також про його тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

У 2018 році міський голова Глухова Микола Терещенко на своїй сторінці у Facebook скаржився, що суддя Шершак «виніс абсолютно незаконне рішення». А у квітні цього року місцеве видання «Трибуна» писало, що Шершак судиться зі Шпилівською сільрадою та місцевою бабусею через земельну ділянку.