СБУ затримала контрабандистів, які вивозили в Росію запчастини до бойових літаків

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

Служба безпеки України затримала в аеропорту «Бориспіль» шістьох осіб, які намагалися вивезти в Росію запчастини для бойових літаків. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як зʼясувалося, затримані мали право на постійне перебування в Росії. «Зловмисники нелегально скуповували у різних продавців агрегати і вузли бойових літаків, зокрема СУ-27 і ТУ-22, які перебувають на озброєнні Військово-повітряних сил РФ. Замовниками поставок були ділки з Росії, які діяли в інтересах Міноборони країни-агресора. Запчастини контрабандисти направляли замовникам через треті країни, звідки їхні спільники переадресовували вантажі в РФ», — йдеться в повідомленні СБУ.

СБУ

СБУ

СБУ

Під час обшуків правоохоронці виявили листування з російськими замовниками, а також митну та технічну документацію, яку використовували під час попередніх відправлень запчастин. Усім шістьом членам угруповання повідомили про підозру за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) КК.