У Мінʼюсті знайшли заховані ящики зі скаргами на роботу держорганів

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

У Міністерстві юстиції знайшли кілька захованих ящиків зі зверненнями і скаргами громадян на роботу підконтрольних відомству органів. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська у своєму Facebook.

За його словами, ці листи були заховані попередньою командою, а більшу частину скарг «зачистили, оскільки вона могла розкрити корупційну діяльність». Малюська уточнив, що йдеться про скарги на роботу Державної виконавчої служби; Державної архівної служби; Державної пенітенціарної служби; Державної реєстраційної служби; Державної служби з питань захисту персональних даних, а також Центру з перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції.

«Знайшли кілька ящиків прихованої вхідної кореспонденції, яка несла ризики для «схематозників» і яку працівники Мінʼюсту, відповідальні за діловодство міністерства, сховали, ймовірно, на замовлення третіх осіб. Судячи з усього, на вхідній кореспонденції був встановлений корупційний фільтр: на деяких документах проставляли «мінус» і їх ховали, а потім і знищували. Про якісь інші важливі документи повідомляли стороннім зацікавленим особам. А зовсім нікому не потрібний мотлох відразу брався в офіційну роботу», — написав міністр.

Малюська у своєму зверненні вибачився перед українцями за те, що на їхні запити ніхто не відповів (і навіть не читав), а також повідомив про знахідку в поліцію.