TechCrunch: Facebook готується приховувати лайки під постами користувачів

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Соціальна мережа Facebook працює над можливістю приховувати лайки під постами, пише TechCrunch.

Розробку такої функції виданню підтвердили в самій соцмережі. Подібне вже тестує соцмережа Instagram, яка належить Facebook. TechCrunch звернулося в Facebook за коментарем після того, як фахівець зі зворотної розробки Джейн Манчун Вонг під час вивчення коду Android-додатку соцмережі виявила, що Facebook почала розробляти функцію приховування лічильника лайків.

Вона показала, що з новою функцією, яка поки не представлена, лічильник лайків і реакцій буде прихований від усіх, крім автора посту. Список користувачів, які лайкнули пост або відреагували на нього, залишиться доступний, але кількість цих людей буде приховано.

  • У середині липня стало відомо, що Instagram запускає оновлення, яке буде приховувати кількість лайків під фотографіями. Нововведення почнуть тестувати спочатку в кількох країнах — Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Італії, Японії і Бразилії.
  • Перед цим Facebook анонсувала власну криптовалюту Libra та електронний гаманець Calibra. Користуватися криптовалютою можна буде у Facebook Messenger, WhatsApp і в окремому додатку, робота над яким ще триває.