Адвокат Шевчук подав до суду на Зеленського. Вимагає скасувати призначення головою Держуправління справами Борзова

Автори:
Олег Панфілович, Оксана Коваленко
Дата:

Адвокат Олексій Шевчук подав позов проти президента Володимира Зеленського, в якому намагається оскаржити призначення головою Державного управління справами Сергія Борзова. Про це Шевчук повідомив theБабелю.

«Сьогодні я оскаржував незаконне призначення Борзова. У мене єдиний шлях — іти до суду й добиватися справедливого рішення. Я переконаний у махінаціях, і як би не намагався Борзов і його нові покровителі приховати факт шахрайства, ми будемо максимально докладати зусиль для публічного розголосу цього «веселого злодійського угруповання незрозумілого забарвлення», — повідомив Шевчук.

Адвокат додав, що у середу, 14 серпня, отримав рішення судів про примусове внесення кримінальних проваджень щодо Борзова за фактом призначення і завтра долучить ці матеріали до позову.

«Бабель»

Про що йдеться?

У червні Зеленський розпорядився оголосити конкурс на посаду керівника Державного управління справами . Перед цим він звільнив попереднього голову ДУС Івана Куцака, призначивши в. о. саме Сергія Борзова.

Пізніше Борзов подався на конкурс на цю посаду. У процесі лідерами конкурсу стали Шевчук, заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус та заступник департаменту державного майна МВС Фархад Фархадов.

Сам Шевчук у ЗМІ заявляв, що етапи конкурсу мають субʼєктивний характер, а також підкреслював, що буде оскаржувати рішення конкурсної комісії, якщо не стане переможцем. Своє рішення Шевчук мотивував тим, що на всіх етапах набирав майже максимальну кількість балів.