Зеленський доручив нардепу Іванчуку знайти кошти на дороги Івано-Франківщини. Інакше роздасть жителям його контакти

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Президент Володимир Зеленський доручив нардепу від «Народного фронту» Андрію Іванчуку знайти 175 млн грн на будівництво доріг у Івано-Франківській області, повідомляє «Українська правда».

На представленні нового голови Івано-Франківської облдержадміністрації Зеленський розповів, що дізнався від громадян, що у деяких містечках немає доріг з 90-х років. Ексочільник ОДА Олег Гончарук розповів, що на дорогу від містечка Космач потрібно близько 175 млн грн.

«175 мільйонів вам потрібно, і все буде нормально? Я бачу пана Іванчука [нардеп від НФ Андрій Іванчук]. Ви ж стали депутатом, я чув. Ви зря сюди прийшли. Ви ж тут народились? Ви ж з Коломиї? Дуже добре. 175 мільйонів гривень є?» — звернувся Зеленський до Іванчука.

Нардеп відповів, що гроші на дороги закладали у бюджеті. «До чого тут бюджет? Що ви до того бюджету? Ви від нього вже відрізані, ви ж в курсі. Інші люди прийшли. 175 мільйонів — можете допомогти? Просто таке чоловіче питання», — сказав президент.

У відповідь Іванчук почав розповідати про проблеми у 88-му окрузі, де його переобрали до парламенту вже нового скликання. Зрештою, після короткого діалогу, Іванчук погодився. «Я інший округ представляю, але я допоможу», — сказав Іванчук.

«175 мільйонів. Допоможете! Одне, я вас тільки прошу, якщо ви мене обдурите (а ви не можете!), я дам всі ваші телефони і адреси всім селянам того містечка — вони до вас прийдуть. Я не просто так. Не обманюйте. Питання вирішене», — підсумував президент.