Уповноважений із ґендерних питань Запорізької облради Марченко готовий піти у відставку після сексистської заяви

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Уповноважений із ґендерних питань у Запорізькій області Владислав Марченко заявив, що готовий піти у відставку, якщо це рішення підтримають депутати облради.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на слова самого Марченка.

«Я за посаду не тримаюсь. Якщо депутати мають кандидатуру, яка більш відповідна або була б більш комфортна для громадськості, то нехай вносять пропозиції і голосують», — сказав він.

Також він прокоментував свій допис про зовнішній вигляд жінок, який спричинив скандал. У ньому він написав, що вважає «вульгарщиною», коли жінки одягаються «занадто відверто».

«Важливо розмежувати слово «сексуальність» і «вульгарщина». Так ось мій пост і мої думки конкретно про друге, про «вульгарщину», що щонайменше непристойно щодо оточуючих людей. Я акцентував увагу. Це неможливо стерти чи видалити — це думки мої. Далі я навів шматок тексту, автором якого я не є. Можливо це грубо там сказано. Якщо це когось сильно зачіпає, прошу мене вибачити», — цитує його видання.

  • 26 липня уповноважений із ґендерних питань Запорізької обласної ради Владислав Марченко написав пост, в якому присоромив жінок, котрі носять відвертий одяг. На його думку, коротка спідниця — привід назвати жінку повією та запропонувати їй секс.
  • Пізніше Марченко написав ще один пост із образами на адресу феміністок, а за декілька годин видалив все раніше написане.
  • Жінки в соціальних мережах розпочали флешмоб #забуласпитатьумарченка, в рамках якого публікують фотографії у «відвертому одязі».