Загадкові вбивства у Канаді: двох підозрюваних підлітків розшукують на відлюдних островах Манітоби

Автор:
Тетяна Павлова
Дата:

Двоє підлітків, підозрюваних у вбивстві пари туристів та чоловіка у Британській Колумбії (Канада), можуть блукати у відлюдній місцевості, що оточує віддалене канадське місто Гіллам, пише The Guardian.

«Наше останнє підтверджене спостереження було в районі Гіллама, і саме там ми зараз перебуваємо», — сказала прессекретар королівської канадської кінної поліції Джулі Курчин.

Зазначається, що у цьому поселенні мешкають близько 1300 жителів, воно розкинулося на 2 000 кв. км. Там є лише одна дорога, яка веде в місто.

Поліція припускає, що підлітки пересуваються пішки і, переховуючись від переслідування, могли втрапити у хащі навколо північного міста Манітоба, оточеного болотами, озерами і густими хвойними лісами.

Але правоохоронці не виключають, що втікачі могли змінити зовнішній вигляд і якось вибратися з цього району.

  • У Британській Колумбії (Канада) за загадкових обставин вбили пару туристів та одного чоловіка. Правоохоронці підозрюють у цих вбивствах 19-річного Кема Маклеода та 18-річного Браєра Шмегельського. Вбивства сталися на так званому «Шосе сліз», яке тягнеться від міста Принс-Джордж до Принс-Руперта в Британській Колумбії. За офіційними даними, на цій дорозі за останні 50 років було вбито 11 людей, хоча місцеві жителі стверджують, що жертвами вбивць у цьому районі стали майже 50 людей. Більшість цих злочинів лишається нерозкритою.