«Боровся до останнього». Помер спортсмен Роман Вірастюк

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Уранці, 27 липня, після складної операції помер спортсмен-легкоатлет Роман Вірастюк. Про це повідомив його брат, володар титулу «найсильніша людина планети» Василь Вірастюк у себе на сторінці в Facebook.

«27 липня 2019 року, о 5 годині ранку перестало битися серце Романа Вірастюка. 11 липня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти)! Він був бійцем, і незважаючи на всі АЛЕ, він боровся до останнього», — зазначив він.

Пізніше з цього приводу висловився і міністр молоді та спорту Ігор Жданов, назвавши смерть спортсмена непоправною втратою.

«Не стало Романа Вірастюка — нашого друга, колеги, спортмена, митця, телеведучого, людини багатьох талантів, неординарної особистості з великим і добрим серцем. Для Міністерства молоді та спорту, кожного з нас — це непоправна втрата і великий біль. Співчуваємо, сумуємо та підтримуємо рідних Романа в цей важкий час. Вічна памʼять Роману Вірастюку. Друже, нам буде дуже тебе не вистачати», — підкреслив він.

Зі слів Василя Вірастюка, прощання зі спортсменом відбудеться 28 липня біля Міністерства молоді і спорту. Точний час буде відомо згодом.

Поховають Романа в рідному Івано-Франківську.