У затриманого в Росії журналіста Голунова виявили 5 грамів кокаїну. Сьогодні суд обере запобіжний захід

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

У квартирі затриманого журналіста «Медузи» працівники МВС Росії виявили 5 грамів кокаїну. Сам журналіст стверджує, що наркотики йому підкинули, передає «Ехо Москви».

«Поліцейськими були виявлені три пакети і згорток з порошкоподібною речовиною, а також електронні ваги. Дослідженням встановлено, що частина вилученого є кокаїном, масою понад 5 грамів», — йдеться на сайті МВС.

Згодом правоохоронці заявили, що в ході затримання у Івана Голунова було знайдено кілька грамів мефедрону. Сам журналіст стверджує, що наркотики йому підкинули.

Подібну думку висловлює і адвокат затриманого — Дмитро Джулай. За його словами, у поліцейських була маса можливостей підкинути наркотики як у рюкзак хлопця, так і в його квартиру.

Сьогодні Нікулінський суд Москви розгляне питання про обрання запобіжного заходу затриманому журналістові.

  • У Москві затримали Івана Голунова — кореспондента відділу розслідувань російського видання «Медуза», офіс якого розташований у Латвії.
  • Друзі кореспондента російського видання «Медуза» Івана Голунова стверджують, що управління Міністерства внутрішніх справ у Москві опублікувало фейкові фотографії у новині про затримання журналіста.
  • У російському Міністерстві внутрішніх справ визнали, що вісім з девʼяти фотографій, зроблених нібито у квартирі затриманого журналіста «Медузи» Івана Голунова, є фейковими.