В американській Алабамі відмовилися транслювати мультфільм з одностатевим весіллям

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Громадське телебачення Алабами (АРТ) відмовилося транслювати епізод мультсеріалу «Артур» (Arthur), в якому було показане одностатеве весілля. Про це пише BBC.

У першому епізоді 22-ї серії мультфільму персонаж Ратберн одружується зі своїм партнером Патріком. Телеканал замість цього показав старий епізод й оголосив, що не планує показувати скандальну серію.

Програмний директор телеканалу Майк Маккензі заявив, що «батьки впевнені, що їхні діти можуть дивитися APT без нагляду», і що діти «молодші за цільову аудиторію», яка може дивитися цей мультфільм без батьків.

Творець шоу WGBH і телекомпанія PBS попереджали місцеві телеканалипро цей епізод у квітні, і, за словами Маккензі, саме тоді вони вирішили не транслювати серію.

«Артур» — це спільний канадсько-американський серіал, який дебютував в 1996 році. У ньому жеребець на імʼя Артур Рід і його друзі живуть у вигаданому Елвуд-сіті. Як додає ВВС, APT в 2005 році відмовився транслювати серіал, де кролик був у гостях у дівчинки, яка мала дві матері.