Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук іде на парламентські вибори зі своєю партією «Голос».
Про це йдеться в прес-релізі на сайті партії.
Повідомляється, що до складу політсили вже входять екс-заступник міністра юстиції Юлія Клименко, колишній голова Одеської ОДА Соломія Бобровська, активіст Ярослав Юрчишин, ветеран, учасник оборони Донецького аеропорту Андрій Шараськін, а також професор Юрій Соколов.
Команда Вакарчука, партія «Голос»
«Бабель»
Володимир Шуваєв / «Бабель»
Володимир Шуваєв / «Бабель»
Володимир Шуваєв / «Бабель»
«Якщо президент запропонує зміни, ми будемо виступати за ще більші зміни. Якщо президент зрадить своїх виборців, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам не потрібна бутафорна, фейкова зміна... Ми йдемо в парламент, щоб знищити стару політику», — сказав Вакарчук на презентації партії в Києві.
- Раніше повідомлялося, що Вакарчук уже сформував передвиборний штаб для участі у виборах Верховної Ради. За даними видання «Новий час», штаб очолює екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко.
- У лютому Святослав Вакарчук запропонував людям допомогти йому з вибором назви для його політичної партії і пообіцяв за кращий варіант приз — примірник написаного його рукою тексту пісні «Скільки нас» із автографом. Серед запропонованих у соцмережах були такі назви: «Не йди!», «Я не готовий», «Слава, просто співай!», «Рішучі гальма», «Флегматоны вперед», «ВИА — Вакарчук Исполняяет Амебу», «Здамся с боем», «Блок Шредингера», «Там, де нас нема», «Слава — Україні!» і EffeсtZero.