«Коммерсантъ»: Причиною катастрофи в «Шереметьєво» стала помилка пілотів

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Причиною катастрофи лайнера Sukhoi Superjet 100, яка сталася 5 травня в аеропорту «Шереметьєво» у Москві, могла стати помилка пілотів.

Про це пише російське видання «Коммерсантъ» з посиланням на власні джерела.

Помилка нібито полягала в тому, що пілоти вирішили летіти через грозовий фронт. Також співрозмовники видання вважають неправильним рішення піти на посадку, не випрацювавши попередньо запаси палива. На думку експертів, пілоти не змогли зайти на посадку в ручному режимі з правильною швидкістю і неправильно орієнтували літак уже після торкання смуги.

  • 5 травня в російському аеропорту «Шереметьєво», незабаром після вильоту, здійснив екстрену посадку літак, який прямував з Москви до Мурманська. Фюзеляж повітряного судна загорівся під час посадки. На момент пожежі на борту літака перебували 78 осіб, серед них троє неповнолітніх і пʼять членів екіпажу. Попередньо, в авіакастрофі загинула 41 людина. Безпосередньо після посадки евакуйовано 33 пасажири і 4 члени екіпажу. З місця аварії вилучені для вивчення бортові самописці.
  • У катастрофі літака Superjet у російському аеропорту «Шереметьєво» в Москві, де 5 травня під час аварійної посадки загорівся фюзеляж повітряного судна, постраждала одна громадянка України.