Савченко піде на вибори до Верховної Ради

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Нардеп Надія Савченко планує балотуватися до Верховної Ради, повідомила в ефірі «112 Україна» заступник глави «Політичної платформи Надії Савченко» Тетяна Проторченко.

«Щодо політичної діяльності, якщо є політична сила, яка 2 роки тому задекларувала конкретні речі, представила суспільству свою програму, якщо Надія Вікторівна була обрана цією політичною силою як кандидат у президенти — на жаль, ми не змогли її зареєструвати, через усі ці перешкоди, які чинилися діючою системою. Якщо всі ці кроки вже зроблено — це означає, що ми будемо брати участь восени в парламентських перегонах. І ми сподіваємося на хороший результат», — заявила вона.

Крім того, за словами Проторченко, Савченко планує наступного пленарного тижня повернутися до роботи у Верховній Раді. «Тому що протягом цього року вся ця робота була досить ускладнена, особливо останні кілька місяців, коли її возили: то в Чернігівському СІЗО її тримали, то в Лук’янівському. Дуже часто через усі ці судові процеси, коли судді змінювалися, брали відвід, ми не мали можливості отримати доступу до неї як помічники. Тобто вона зараз отримає таку можливість», — сказала Проторченко.