США призупиняють польоти літаків Boeing 737 Max

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Президент США Дональд Трамп оголосив про припинення польотів у країні літаків Boeing 737 Max 8 та Boeing 737 Max 9, повідомляє CNBC.

Трамп провів розмову з керівництвом Boeing, Департаменту транспорту та Управління цивільної авіації. «Всі вони згодні з таким рішенням. Будь-який з цих літаків, який зараз перебуває в повітрі, дістанеться місця призначення, проте після цього не зможе піднятися в небо», — заявив американський лідер.

Трамп зазначив, що безпека американського народу, і всіх людей стоїть для уряду на першому місці. «Ми співчуваємо всім, хто втратив своїх близьких, своїх друзів, їхні сімʼї в обох аваріях», — сказав президент.

Разом з тим, Трамп назвав Boeing «неймовірною компанією». «Сподіваюся, вони дуже швидко дадуть відповідь на те, що сталося, але до того часу ці літаки літати не будуть»,—- додав він.

Американський лідер видав своє розпорядження через кілька годин після того, як Канада приєдналася до переважної більшості країн світу, що закрили свій повітряний простір для вказаних моделей Boeing 737 Max.

У середу, 13 березня, Державна авіаційна служба призупинила польоти в Україні моделей Boeing 737 Max 8 і 737 Max 9.