Мер Львова Садовий зняв свою кандидатуру на виборах президента і підтримав Гриценка

Автори:
Олег Панфілович, Олена Мельник
Дата:

Лідер партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий оголосив про об’єднання з лідером «Громадянської позиції», кандидатом у президенти Анатолієм Гриценком.

«Я відкликаю свою кандидатури з виборів президента і я оголошую про підтримку на виборах на посаду президента Анатолія Гриценка», — сказав Садовий під час брифінгу 1 березня.

Він також додав, що 2,5 млн грн застави, які він сплатив у Центрвиборчком для реєстрації кандидатом на президентських виборах, не повертаються.

«В мене немає на сьогодні жодної угоди з Анатолієм Гриценком. Я навіть думаю, що мій сьогоднішній спіч для нього є певною несподіванкою. В мене немає з ним жодної домовленості. Як і з іншими кандидатами немає. Я роблю перший крок. Я хочу, щоби тою дорогою, якою йду я, йшли інші. Дорогою перемоги», — сказав Садовий.

Водночас Садовий зазначав, що партія «Самопоміч» братиме участь у виборах у парламент та в органи місцевого самоврядування.

«Дякую Андрій Садовий! Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!» — відреагував Гриценко на заяву лідера «Самопомочі».

Раінше Андрій Садовий заявляв, що його команда уважно вивчає передвиборчі рейтинги та готова до «єдиного кандидата від демократичних сил». За даними ЗМІ, Садовий та Гриценко зустрічалися в четвер, 28 лютого, та обговорювали обʼєднання сил на виборах. Також Гриценко збирається зустрічатися з Тимошенко.

У середині грудня минулого року Гриценко заявив про обʼєднання відразу з двома політиками — главою «Європейської партії» Миколою Катеринчуком і лідером партії «Громадянський рух «Рідна країна» Миколою Томенком. Катеринчук відповідає за юридичний напрямок, Томенко очолив штаб у Києві.