18 лютого в Києві з 11:50 ранку почалися «замінування» центральних станцій метрополітену. Усього було закрито шість пересадочних станцій — «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Палац Спорту», «Площа Льва Толстого», «Театральна», «Золоті Ворота».
У столичній поліції theБабелю розповіли, що повідомлення про замінування станцій отримали від Служби безпеки України, якій прийшов лист на електронну скриньку.
В анонімному повідомленні йшлося про замінування столичного метрополітену. Про те, які саме станції заміновані, в листі не уточнювали. Після чого правоохоронці прийняли рішення перекривати всі пересадкові станції почергово.
«Перевіряємо всі пересадочні станції з залученням кінологів і вибухотехніків, решта станцій перевіряється силами співробітників поліції, які несуть службу на цих станціях», — заявила theБабелю очільниця відділу комунікацій поліції Києва Оксана Блищик.
Станом на 13:57 у Twitter прес-служби Київсього метрополітену повідомили, що станції перевірено, а вибухонебезпечних предметів не знайдено. Метро працює у звичному режимі.
- 30 січня у Кривому Розі повідомили про мінування шести шкіл. Усіх учнів і педагогів евакуювали. Повідомлення виявилося хибним.
- 23 грудня у Києві анонім повідомив про «замінування» станції метро «Либідська». Поліція не знайшла вибухівку.
- 28 листопада у Києві невідомий в електронному листі заявив про «замінування» магазину з мережі «Сільпо» .Оскільки анонім не вказав, за якою адресою закладена вибухівка, правоохоронцям довелося перевірити всі магазини цієї мережі.