Співробітники Нацполіції запустили флешмоб «Я — бандерівець»

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Співробітники Національної та патрульної поліції запустили флешмоб «Я — бандерівець», аби вибачитися за дії одного зі співробітників, який під час сутичок активістів з поліцією і затримання учасників руху «С14» біля Подільського райвідділу поліції Києва крикнув «Ложись, бандера!».

Глава Нацполіції Сергій Князєв також взяв участь у флешмобі.

Подібні пости опублікували заступник керівника Нацполіції Олександр Фацевич, глава Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, а також радник глави МВС Зорян Шкіряк.

  • Керівник національної поліції Києва Андрій Крищенко сказав, що міліціонер, який крикнув: «Ложись, бандера!» під час затримання активістів біля Подільського райвідділу поліції Києва, буде покараний, і що така поведінка неприпустима.
  • 9 лютого в Києві на Контрактовій площі під час зустрічі кандидата в президенти від партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко з виборцями поліція затримала членів «С14» і активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?». 40 затриманих доставили в Подільське районне відділення поліції. Згодом їх відпустили.
  • Державне бюро розслідувань почало перевірку за фактом перевищення службових повноважень співробітниками спецпідрозділу поліції, які застосували силу проти активістів.