У Facebook зʼявиться сервіс онлайн-знайомств. Він не буде схожий на Tinder

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Соціальна мережа Facebook скоро додасть можливість користувачам обмінюватися інформацією про своє місцезнаходження і домовлятися про побачення та зустрічі. Про це пише Axios.

«Ми не хочемо, щоб додаток включав в себе онлайн-кредити або гейміфікацію або будь-які інші речі, які не відбулися б поза живим спілкуванням», — зазначив Натан Шарп, голова служби знайомств Facebook.

На відміну від деяких інших додатків, користувачі зможуть переглядати інші профілі, але їм не потрібно «бути однодумцями», перш ніж почати розмову, — так як це відбувається і в реальному житті, коли хтось має ризикнути і зробити перший крок.

Додаток вже доступний для деяких користувачів у Канаді, Колумбії й Таїланді, в найближчому майбутньому планується ще більше країн (Facebook поки не надає більш детальної інформації).

Компанія відмовилася надавати конкретні дані про поточне використання, але каже, що належність до одних і тих же груп у Facebook або відвідування одних і тих же подій зазвичай робить користувачів більш зручними для пошуку потенційних збігів.

Незважаючи на мільйони потенційних користувачів, служба знайомств Facebook все ще стикається з проблемами. Основна — чи захочуть користувачі ділитися ще більшою кількістю персональних даних із соціальною мережею.