Україна здобула першу в історії медаль на чемпіонаті світу зі сноубордингу

Олена Мельник

Українська спортсменка Аннамарі Данча завоювала срібло на чемпіонаті світу зі сноубордингу, ставши віце-чемпіонкою світу в дисципліні паралельний слалом. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України. Змагання тривають в американському місті Парк-Сіті (штат Юта).

Це перша медаль на чемпіонатах світу зі сноубордингу в історії України.

Як пише Sportarena, для 28-річної українки це найкращий результат в кар’єрі. Вона ніколи не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі на чемпіонатах світу. А її найкращим результатом в будь-яких дисциплінах було 6-те місце на цьому ж чемпіонаті світу.

У фіналі українську спортсменку на 0,85 секунди випередила сноубордистка зі Швейцарії — Джулі Зогг. Третє місце посіла представниця Німеччини Рамона Тереза Гофмайстер.