Компанія Facebook дозволила видаляти надіслані повідомлення

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Соцмережа Facebook запустила функцію, яка дозволяє видаляти надіслані повідомлення, пише Mashable.

Ця функція зʼявилася в останній версії програми Messenger для iOS і Android. Щоб нею скористатися, достатньо натиснути на повідомлення в розмові й обрати опцію «видалити». Потім додаток запитає, чи хочете ви видалити повідомлення для всіх чи тільки для себе (останній варіант зберігає повідомлення видимим для інших учасників бесіди, приховуючи його від вас).

Варто відзначити, що користувач зможе видалити своє повідомлення тільки протягом перших 10 хвилин після його відправки. Після цього часу функція працювати перестане.

Як пише видання, Facebook почав роботу над функцією unsend у квітні минулого року. Тоді стало відомо, що багато старих повідомлень голови компанії Марка Цукерберга в Facebook таємничим чином зникли через роки після відправки. Компанія пояснила, що їх видалили через раніше нерозкриту політику зберігання повідомлень, яку соцмережа впровадила у 2014 році.

У Facebook вибачилися за те, що зробили цю функцію доступною тільки для своїх керівників, і заявили, що нададуть її всім користувачам Messenger.