Прокуратура оголосила підозру гендиректору заводу «Маяк». Працівникам заборгували понад 11 млн грн зарплати

Автор:
Олена Мельник
Дата:
Прокуратура оголосила підозру гендиректору заводу «Маяк». Працівникам заборгували понад 11 млн грн зарплати

Гонтар Володимир / УНІАН

Голові правління — генеральному директору заводу «Маяк» оголосили підозру в тому, що він безпідставно не виплатив заробітну плату працівникам (ч.1 ст.175 Кримінального кодексу). Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що з грудня 2017 до вересня 2018 керівник заводу не виплачував заробітну плату 380 працівникам підприємства, внаслідок чого виникла заборгованість на суму 11 млн 200 тис. грн», — заявили в прокуратурі.

За її даними, за наявності коштів на рахунках очільник підприємства здійснював інші платежі, «розтрачував кошти на господарські потреби та навіть надавав фінансову допомогу стороннім суб’єктам господарської діяльності».

Зараз вирішується питання про обрання керівнику підприємства запобіжного заходу.

ПАТ «Завод “Маяк”» — українське підприємство державного концерну «Укроборонпром». Розташоване в Києві на проспекті Степана Бандери, 8. Воно займається розробкою та виробництвом стрілецької та артилерійської зброї, модернізацією та ремонтом бронеколісної техніки, виробництвом спеціальної апаратури магнітного запису, виготовленням носіїв інформації для потреб авіаційної промисловості в Україні та іноземних замовників (електронні бортові накопичувачі інформації для літаків та гелікоптерів) та ін.

У прокуратурі поки імені підозрюваного офіційно не називають. Згідно з інформацією на офіційному сайті заводу, головою правління і гендиректором підприємства є Володимир Гаврилов.