«Біль у серці, нирках, підозра на рак». Мати політвʼязня Клиха повідомила про погіршення здоровʼя сина

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Здоровʼя українського політвʼязня Станіслава Клиха викликає занепокоєння, пише у Facebook уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

За словами матері політвʼязня Тамари Клих, він скаржиться на сильний біль у серці, нирках, печінці, має проблеми з ногами та підозрює ймовірність захворювання на рак шкіри. «Він хотів, щоб його обстежили, але, як повідомила його мама, лікарі взяли в нього на аналіз лише кров та сечу. Ніякого діагнозу так і не поставили та повернули в тюремні стіни», — пише Денісова.

Тамара Клих додала, що стан здоров’я її сина погіршується, а ніякої необхідної медичної допомоги він не отримує. Його помістили до лікарні, проте відразу повернули до в’язниці. Також, за словами матері Клиха, він не отримує листів від рідних, хоча йому пишуть двічі на місяць.

Денісова звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням забезпечити Клиха належною медичною допомогою. «За останні два місяці це вже третє моє звернення до неї щодо забезпечення дотримання прав Станіслава. Чекатиму на відповіді», — написала Денісова.