У Південній Кореї відкрили справу проти BMW: двигуни їхніх авто спалахують без видимої причини

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
У Південній Кореї відкрили справу проти BMW: двигуни їхніх авто спалахують без видимої причини

Alan Raine / Flickr

Влада Південної Кореї відкрила кримінальне провадження проти німецького автоконцерну BMW за неусунення несправності, через яку почалися випадки самозаймання автомобілів, пише Bloomberg.

Про що мова?

За даними агентства Yonhap, у 2018 році в Південній Кореї зафіксували близько 40 випадків загоряння двигунів у автомобілях BMW. Це змусило автоконцерн у серпні відкликати понад 100 тис. машин на території країни. Комісія міністерства державних територій, інфраструктури і транспорту Південної Кореї встановила, що займання відбувалися через несправності в системі регуляції вихлопних газів.

Проблеми виникали через витік охолоджувальної рідини і дефект клапана двигуна. Міністерство зобовʼязало компанію провести заміну всіх несправних запчастин у відкликаних автомобілях, виплатити штраф і надалі проводити перевірки системи регуляції газів.

Представництво BMW у Південній Кореї підтвердило результати розслідування міністерства. Компанія вибачилася перед автовласниками і обіцяла оперативно відкликати всі машини з несправними деталями.

Що тепер?

Міністерство передало справу до прокуратури для проведення кримінального розслідування. Як стверджує відомство, у BMW знали про проблеми з охолоджувальною рідиною ще в 2015 році і створили спеціальну групу, щоб відремонтувати несправну деталь і приховати проблему. При цьому сама компанія заявляла, що про несправності їй стало відомо лише в липні цього року.

Крім того, автоконцерн зобовʼязали виплатити штраф у розмірі 11,2 млрд вон ($9,93 млн). BMW не став коментувати заяву міністерства про спроби приховати несправність.