Сервіс прокату авто Enterprise у Польщі відмовився видавати машини українцям

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Компанія Enterprise Poland заборонила здавати автомобілі в оренду українцям. Про це повідомив користувач Facebook Андрій Дорофеєв.

«Ви не отримаєте автомобіль, тому що власник компанії заборонив нам здавати машини в оренду українцям», — відповіли Дорофеєву в пункті Enterprise Poland на території аеропорту Кракова.

Українцю відмовили у прокаті автомобіля попри те, що він успішно його зарезервував. Дорофеєв звернув увагу на те, що на сайті Enterprise Poland ніде не згадується про заборону оренди для українців.

Більш того, за словами українця, працівникам Enterprise Poland заборонено видавати громадянам України на прокат машини під загрозою негайного звільнення. «Це незаконно та дискримінаційно і, чесно кажучи, абсолютно огидно», — написав Дорофеєв. Українець додав, що отримав від компанії письмове підтвердження відмови і наразі вивчає правові аспекти захисту власних прав.

Що таке Enterprise?

Американський холдинг компаній з прокату авто. Його заснували більш ніж 60 років тому, до складу холдингу входять компанії Enterprise Rent-A-Car, National Car Renta, Alamo Rent a Car та Enterprise CarShare. Капіталізація холдингу оцінюється в $21 млрд. Філіали компаній присутні в багатьох країнах Європи.